Слухати

Затриманий в Білорусі український журналіст в 2011 році вийшов на військову пенсію, — Хоркін

18 листопада 2017 - 11:05
З 2002 року Павло Шаройко обіймав керівні журналістські посади в системі Збройних сил України
Затриманий в Білорусі український журналіст в 2011 році вийшов на військову пенсію, — Хоркін / Новини на Громадському радіо

Затриманий в Білорусі український журналіст Павло Шаройко весь свій професійний шлях працював журналістом, військовий оглядачем. а з 2002 року він обіймав керівні журналістські посади в системі Збройних сил України. Про це в програмі Громадська Хвиля на Громадському радіо повідомив генеральний продюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін.

«Але з 2011 року він вийшов на військову пенсію і працював в УНІАН, а потім — на «Українському радіо», — зазначив Хоркін.

За його словами, Павло Шаройко протягом останніх шести років мав в Білорусі журналістську акредитацію. Дмитро Хоркін зауважив, що Шаройко був не просто оглядачем, а акредитованим на зустрічах на найвищому рівні з першими особами, які беруть участь в перемовинах в рамках Тристорньої контактної групи в Мінську.

«Офіційна позиція Національної суспільної телерадіокомпанії України, частиною якої є «Українське радіо» в тому, що ми не виключаємо, що арешт Павла Шаройка на території Республіка Білорусь пов’язаний з його журналістською діяльністю», — додав генеральний продюсер «Українського радіо».

Нагадаємо, 17 листопада стало відомо про затримання українського журналіста Павла Шаройка в Мінську.

«Від офіційних відповідей на наш запит Посольство Білорусі поки ухиляється. З нашої власної неофіційної інформації в Білорусі, йому висунуто стандартне для іноземних кореспондентів звинувачення в «шпіонажі», — написав очільник НСТУ Зураб Аласанія.

Читайте також: Шаройка затримали співробітники КДБ Білорусі три тижні тому, — Томіленко

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+