Слухати

Через три роки безпілотні авто виїдуть на дороги Великої Британії / Новини на Громадському радіо

Через три роки безпілотні авто виїдуть на дороги Великої Британії

19 листопада 2017 - 15:40
Великобританія виділить 75 мільйонів фунтів на розробку штучного інтелекту і безпілотних автомобілів

Вони мають з’явитися на дорогах країни вже 2021 року.

За оцінками уряду, обсяг коштів у індустрії безпілотних авто до 2035 року зросте до 28 мільярдів фунтів. Про це повідомляє йдеться у фрагментах проекту бюджету, опублікованих в неділю, 19 листопада, передає Deutsche Welle.

Масове використання безпілотних авто потребуватиме розвитку технології зв’язку 5G. На це уряд планує виділити 160 мільйонів фунтів. Про це міністр фінансів Великобританії Філіп Хеммонд має оголосити у промові, присвяченій державному бюджету в середу, 22 листопада.

Британський уряд має оголосити про виділення 400 мільйонів фунтів компаніям, які планують встановити станції підзарядки для електромобілів по всій країні.

Як повідомляло Громадське радіо, за кілька тижнів у Талліні почнуть курсувати безкоштовні безпілотні автобуси.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+