Слухати

Кримські татари не терористи: в Москві та Санкт-Петербурзі пройшли одиночні пікети / Новини на Громадському радіо

Кримські татари не терористи: в Москві та Санкт-Петербурзі пройшли одиночні пікети

19 листопада 2017 - 17:03
У суботу, 18 листопада, активісти у Москві та Санкт-Петербурзі провели одиночні пікети на підтримку кримських татар і проти репресій в анексованому Криму

Активісти прийшли з українськими та національними кримськотатарськими прапорами.

Про це у Facebook повідомляють громадська ініціатива «Стратегія-18» та «Центр журналістських розслідувань».

Активісти також тримали в руках плакати із закликами припинити незаконні обшуки, арешти та інші репресії щодо кримських татар в Криму, а також скасувати заборону на діяльність Меджлісу кримськотатарського народу.

На плакатах було написано: «Кримські татари не терористи!», «Визнання Меджлісу кримських татар „екстремістською організацією“ і заборона його діяльності — це фашизм!». На одному з плакатів було написано: «Через страждання кримських татар і українців колишній курорт Крим перетворюється на військову базу».

Як повідомляло Громадське радіо, у Криму силовики затримали чоловіка кримськотатарської вчительки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+