Слухати

Папа Франциск нагодував 4 тисячі нужденних у День бідних (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Папа Франциск нагодував 4 тисячі нужденних у День бідних (ФОТО)

19 листопада 2017 - 19:52
Сьогодні відзначають Усесвітній день убогих

Папа Римський Франциск запросив на обід близько 4 тисячі бідних людей з Італії, Польщі, Франції та інших країн. Таким чином Ватикан відзначив перший Всесвітній день бідних, повідомляє Радіо Ватикану.

Приблизно 4 тисячі бездомних, безробітних людей прибули до Ватикану 19 листопада. Вони взяли участь у Святій Месі, яку Папа очолив у базиліці Святого Петра.

Після завершення богослужіння 1,5 тисячі з-поміж них відправилися на святковий обід у Ватикані за участю Папи Франциска.

Інші 2,5 тисячі паломників були перевезені до інших їдалень, семінарій та католицьких колегій Риму, де для них також приготували святковий обід.

Читайте також: Ми маємо зрозуміти, що у кожного бездомного — своя історія, — організатори акції

Меню для бідних складав шеф-кухар Ватикану. Запрошені на обід могли скуштувати ньокі, рибу з помідорами, оливки, венеціанський сир, телятину з овочами та тірамісу на десерт.

Папа Франциск започаткував Усесвітній день бідних, аби привернути увагу до тих, хто живе на межі суспільства. Цей день відзначатиметься щорічно в 33-ю неділю.

«Занедбання – це також великий гріх в стосунку до бідних. У цьому випадку воно приймає конкретне ім’я: байдужість. Це означає сказати: «Мене це не стосується, це не мої справи, це провина суспільства». Це означає відвертатися в інший бік, коли мій ближній в потребі, переключати канал, коли серйозна справа спричиняє нам незручності, це також означає обурюватися перед обличчям зла, але нічого не чинити», — зазначив Папа під час Меси.

Він додав, що бідні є «тими, хто відкриває нам шлях до неба, нашим «паспортом» до раю. 

«Любити бідного означає боротися проти всіх форм бідності, духовних і матеріальних», — сказав Папа Франциск.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+