Слухати

Стала відома частина будівель, в яких утримують полонених в «ЛНР» / Новини на Громадському радіо

Стала відома частина будівель, в яких утримують полонених в «ЛНР»

19 листопада 2017 - 20:17
Засновник Східної правозахисної групи Павло Лисянський розповів Громадському радіо про несанкціоновані місця утримання полонених і ув'язнених

Людей утримують в підвалах так званого «МГБ» в Алчевську та Луганську та в лікарні при Луганському СІЗО.

Про це повідомив правозахисник Павло Лисянський.

«Є, наприклад, колонія в Комісарівці Перевальський район. Там ця колонія не працює. У нас є інформація, що там перебувають в’язні: військовополонені і просто ув’язнені. Також ще по Ровеньки була інформація, що там незаконно утримуються також», — сказав Лисянський.

За словами правозахисника, такі дії неформальні. Ніхто не знає, що в’язні там перебувають.

Лисянський додав, що їх правозахисній групі не вдалося встановити точну кількість людей, які можуть перебувати в цих місцях позбавлення волі.

Як повідомляло Громадське радіо, ув’язнені, які знаходяться на тимчасово непідконтрольних територіях Луганської області (ОРЛО), самі купують вугілля для місць позбавлення волі.

Валентина Троян, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+