Слухати

У Києві пройшов марш до Дня пам’яті трансгендерних людей (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Києві пройшов марш до Дня пам’яті трансгендерних людей (ФОТО)

19 листопада 2017 - 19:10
У Міжнародний день пам’яті трансгендерних людей згадують тих, хто був убитий через свою гендерну ідентичність чи покінчив життя самогубством

В акції взяли участь близько 50 людей, розповіла Громадському радіо учасниця маршу Руслана Панухник.

Від Софійської площі учасники акції з плакатами у руках пройшли до Золотих воріт. Тут, у сквері, вони виголосили свої промови.

«Усе пройшло досить мирно, завдячуючи організаторам та організаторкам, а також поліції. Єдине, що я помітила, на Софійський площі були контрмітингувальники. Але завдяки поліції жодних зіткнень не було», — розповіла Панухник.

Основними лозунгами були недопустимість трансфобії (негативної реакції на прояви трансгендерності та транссексуальності), сказала учасниця акції.

Читайте також: ЛГБТ-діти та їхні батьки. Визнання насильства на ґрунті трансфобії

«На марші зазначалося, що видимість для трансгендерних людей дуже важлива. Важливо проводити такі акції, бо багато людей постраждали через трансфобію і померли. У ці дні ми згадуємо цих людей і вшановуємо їхню пам’ять», — зазначила Руслана Панухник.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+