Слухати

ЄС вирішив скоротити фінансування Туреччини

19 листопада 2017 - 09:41
ЄС збільшив загальний бюджет видатків, але скоротив їх для Туреччини

Європейський союз зменшив розмір фінансової допомоги для Туреччини, яка виплачувалася в рамках програми підтримки кандидатів у члени ЄС, передає DW.

Фінансування було зменшено на 105 млн євро в порівнянні з попереднім проектом бюджету від Єврокомісії.

Окрім того, тимчасово заморожені ще 70 мільйонів євро, які призначалися для Туреччини. Їх виділять тільки якщо представники Євросоюзу побачать в Туреччині «прогрес у дотриманні принципів правової держави». 

У суботу, 18 листопада, представники урядів 28 країн-членів ЄС прийняли бюджет Євросоюзу на 2018 рік. Загалом бюджет передбачає збільшення видатків на понад десять мільярдів євро — до 144,7 мільярда євро. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+