Слухати

На лінії розмежування відкриють 2 пункти безоплатної правової допомоги  / Новини на Громадському радіо

На лінії розмежування відкриють 2 пункти безоплатної правової допомоги

20 листопада 2017 - 15:12
Один з них буде розташований у Новотроїцькому

На лінії розмежування відкриють 2 пункти безоплатної правової допомоги. Один з них буде розташований у Новотроїцькому. Про це в ефірі Громадського радіо заявив заступник міністра юстиції Сергій Петухов.

«Ми відкриваємо 2 пункти безоплатної правової допомоги на пунктах перетину контактної лінії для того, щоб люди, які прибувають на нашу територію, одразу могли отримати безкоштовну юридичну консультацію», — сказав він.

За словами Сергія Петухова, пункти безоплатної правової допомоги будуть функціонувати як звичайні бюро безоплатної правової допомоги.

«Ми безкоштовно консультуємо будь-кого, хто звертається. Там є фахові юристи, які можуть надати консультації з широкого кола питань. Є категорії громадян, які мають право отримати безоплатну вторинну правову допомогу. Це допомога складання процесуальних документів і надання адвокатів. Внутрішньо переміщенні особи є тією категоріє населення, яка має право на таку вторинну допомогу», — пояснив заступник міністра юстиції.

Влітку цього року правозахисники повідили про те, що Мін’юст чинить тиск на працівників регіональних центрів БПД.

Співробітники координаційного центру БПД та регіональних центрів пов’язували цей тиск з ситуацією довкола виборів директора Координаційного центру з надання правової допомоги. На їхню думку, конкурс відбувався непрозоро.

Зрештою Міністерство юстиції та Координаційний центр з надання правової допомоги домовилися про проведення консультативного прозорого конкурсу на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+