Слухати

Навіщо Київський котячий притулок шукає волонтерів, які б гладили котів?

20 листопада 2017 - 20:58
Крім подолання стресу від переїзду, котам потрібна допомога людей, які побудують їм будиночки, і допоможуть знайти постійний будинок
Навіщо Київський котячий притулок шукає волонтерів, які б гладили котів? / Новини на Громадському радіо

Київський котячий притулок Зоокоти шукає волонтерів, які гладили б котів. Їх в притулку близько 80, раніше волонтери облаштували їм житла на території Київського зоопарку. Тварин стерилізували, лікували, і забезпечували їм їжу і укриття в погану погоду. Зараз притулок переїхав — колишню будівлю знесли — повідомила Громадському радіо одна з працівників притулку Ангеліна Яр.

«Чому саме людина, яка гладила б котів? Це, фактично, найлегше, що можна вигадати. Хтось має котиків розважати, оскільки переїзд для кота — це великий стрес. Вони перебувають в певному просторі, вони не сидять у вольєрчиках, тим не менш цей закритий простір їх трохи обтяжує. Для того, щоб їм стало легше, їх потрібно розважати. От я б і хотіла бачити добрих, лагідних людей, які б приходили, розмовляли з котами», — розповіла Ангеліна Яр.

Гладити котів — це найменше, що можна зробити для бездомних тварин, каже Ангеліна Яр. Крім подолання стресу від переїзду, котам потрібна допомога людей, які побудують їм будиночки, і допоможуть знайти постійний будинок.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+