Слухати

Розвідка України зробила заяву щодо затриманого в Білорусі журналіста Шаройка

20 листопада 2017 - 18:42
В відомстві наголосили, що в 2009 році він був звільнений з військової служби за станом здоров’я
Розвідка України зробила заяву щодо затриманого в Білорусі журналіста Шаройка / Новини на Громадському радіо

Інформація про те, що український журналіст Павло Шаройко причетний до створення агентурної мережі та ведення розвідувальної діяльності на території Республіки Білорусь, не відповідає дійсності. Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки України.

Також у відомстві заперечують, що Павло Шаройко - співробітник Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

«Павло Шаройко проходив службу у ГУР МО України на посаді начальника прес-служби. У 2009 році він був звільнений з військової служби за станом здоров’я. Після звільнення П. Шаройко працював за раніше набутою спеціальністю – журналістом українських ЗМІ, у тому числі кореспондентом на території Республіки Білорусь», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 20 листопада КДБ Білорусі заявив, що затриманий український журналіст Павло Шаройко створив агентурну мережу з числа громадян Білорусі, які за винагороду збирали для нього відомості розвідувального характеру. 

17 листопада стало відомо про затримання українського журналіста Павла Шаройка в Мінську.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+