Слухати

Списки на обмін погоджено — джерело в СБУ

20 листопада 2017 - 15:45
Втім, наприклад, підозрювану у вбивстві полковника СБУ Хараберюша, за інформацією джерела, відпускати не збираються
Списки на обмін погоджено — джерело в СБУ / Новини на Громадському радіо

Нові списки на обмін полоненими українська сторона та бойовики ОРДЛО подали не більше тижня тому. Про це пише 112.ua з посиланням на джерело в СБУ. У представників незаконних збройних формувань список значно більший, ніж український, однак не уточнюється, яка саме кількість. При цьому бойовики підтвердили не всіх людей, зазначених у списках української сторони.

«Тих, на кого у них є щось серйозне, тих не підтвердили. Військових, а також людей, які підозрюються у співробітництві з СБУ, українською розвідкою, прикордонниками, ССО, цих підтвердили», — розповідає джерело.

За його словами, Україна аналогічно обміняє тих, хто підозрюється у співпраці з бойовиками. Однак, наприклад, підозрювану у вбивстві полковника СБУ Хараберюша, за інформацією джерела, відпускати не збираються.

«Поки чекаємо на відмашку, орієнтовно вона має бути протягом місяця», — додав він. 

Читайте також: Пока закон ни пленников, ни освобожденных не защищает, — «Украинская Ассоциация пленных»

Зазначимо, що 15 листопада президент Росії Володимир Путін пообіцяв обговорити питання обміну полоненими на Донбасі з ватажками бойовиків ОРДЛО. Він переговорив з ними. Згодом Захарченко і Плотницький зробили заяви, що вони підтримують проведення обміну полоненими.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+