Слухати

В Білорусі затримали ще одного українця

20 листопада 2017 - 15:14
В Білорусі затримали громадянина України, керівника ПАТ «Завод обважнювачів» Олександра Скибу, який перебував в країні з робочим візитом
В Білорусі затримали ще одного українця  / Новини на Громадському радіо

Білоруські спецслужби затримали керівника підприємства ПАТ «Завод обважнювачів» Олександра Скибу.

Про це повідомили Громадському радіо в посольстві України в Білорусі 20 листопада.

Наразі консул з’ясовує всі деталі.

Як пише Lb.ua, у зверненні, підписаному в.о. голови правління цього заводу Козьменко на ім’я посла України в Білорусі Ігоря Кизима, стверджується, що директор ПАТ «Завод обважнювачів» Скиба Олександр Сергійович прибув до Мінська 15 листопада у відрядження на переговори з ВАТ «Мінський тракторний завод», з яким в українського підприємства підписаний договір про постачання продукції, яка використовується в ливарному виробництві білоруського заводу.

«Скиба вилетів з Києва до Мінська рейсом 15 листопада в 14.20 і прибув туди в 16.15 того ж дня за місцевим часом. Назад повернутися він збирався того ж дня, про що він повідомив по телефону. Наступного разу він вийшов  на зв’язок  вже вранці. Зателефонував дружині з чужого білоруського номера і повідомив, що його затримали співробітники КДБ Білорусі», — йдеться в повідомленні.

Через кілька днів після затримання посольство України в Білорусі звернулося з нотою до МЗС Білорусі у зв’язку з інформацією про затримання громадянина України, який перебував у країні з діловою метою.

Як повідомляло Громадське радіо, в Білорусі затримали українського журналіста Павла Шаройка. Його звинувачують у шпигунстві.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+