Слухати

Я впевнена, справа щодо НАЗК повернеться назад до НАБУ, — Соломатіна / Новини на Громадському радіо

Я впевнена, справа щодо НАЗК повернеться назад до НАБУ, — Соломатіна

20 листопада 2017 - 22:22
Говорячи про роботу НАЗК та спецперевірки, Ганна Соломатіна наголосила, що вони не мають бути такими, які вони є зараз

Керівниця Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗКГанна Соломатіна впевнена, що справа щодо Національного агентства з питань запобігання корупції повернеться до НАБУ. Про це вона заявила в програмі Громадська Хвиля на Громадському радіо.

«Тому що людей викликали до НАБУ, люди вже свідчення давали…», — сказала Соломатіна.

Вона зазначили, що її допитали після її заяви. 

Говорячи про роботу НАЗК та спецперевірки, Ганна Соломатіна наголосила, що вони не мають бути такими, які вони є зараз. Вона додала, що її поки ще не запрошували на розмову з керівництвом держави, але вона хотіла би на неї потрапити:

«Я би хотіла на неї потрапити і сказати, що сьогодні, те, що я кажу: «Почуйте мене!» В мене завжди такий месседж є», — сказала Гана Соломатіна.

«Я хочу сьогодні відстояти тих, людей, які викрили ті недоліки, які є в НАЗК і щоб їх не звільнили. Це на сьогодні мій месседж і основний аргумент. І щоб відсторонили неефективне керівництво НАЗК», — сказала Ганна Соломатіна.

Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко передав справу щодо Національного агентства з питань запобігання корупції до СБУ, хоча раніше вона була передана НАБУ. На думку Юрія Луценка, передача справи до СБУ правильним рішенням.

«Г. Саломатіна заявила про маніпуляції з перевіркою у тому числі Г. Углави, одного з керівників НАБУ. Для уникнення конфлікту інтересів у слідчих діях підлеглих йому детективів САП звернулася до мене щодо зміни підслідності за СБУ. Я вважаю, що це правильно», — сказав він.

Нагадаємо, 14 листопада начальниця Департаменту фінансового контролю й моніторингу способу життя НАЗКГанна Соломатіна заявила, що керівництво НАЗК фальсифікувало результатів перевірок нардепів.

Вона також зазначила, що під час перевірки діяльності департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя НАЗК у січні 2017 року виявила факти фальсифікацій результатів спеціальної перевірки кандидатів на посади державної служби.

Пізніше екс-член НАЗК Руслан Радецький заявив, що причиною заяви Соломатіної став її особистий конфлікт з главою НАЗК Наталією Корчак. Соломатіна це спростовує.

У НАЗК заявили, що Соломатіна з 31 жовтня не очолює департамент фінансового контролю та моніторингу способу життя Національного агентства з запобігання корупції.

Читайте також: Президент і Кабмін прагнуть перетворити НАЗК на орган для розправи над опонентами, — Дрік

Ганна Соломатіна спростувала заяву керівників Національного агентства з питань запобігання корупції про її звільнення з органу і стверджує, що вона досі є його співробітницею. Разом з тим, в коментарі Громадському радіо вона повідомила, що з НАЗК почали звільнятися люди.

Читайте також: За багатьма напрямами роботу НАЗК провалено, — голова Громадської ради при НАЗК

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+