Слухати

З 20 листопада Генпрокуратура не відкриватиме проваджень проти високопосадовців – Горбатюк

20 листопада 2017 - 14:23
Генеральна прокуратура не відкриватиме проваджень проти високопосадовців та не розслідуватиме нових справ Майдану, тому що від сьогодні це компетенція ДБР
З 20 листопада Генпрокуратура не відкриватиме проваджень проти високопосадовців – Горбатюк / Новини на Громадському радіо

З 20 листопада Генеральна прокуратура України не зможе реєструвати та розслідувати нові злочини, тому що всі справи, що стосуються високопосадовців, суддів та правоохоронців, повинно розслідувати Державне бюро розслідувань.

 Про це Громадському радіо розповів керівник Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

Це також стосується нових справ Майдану.

«Заяви про отримання тілесних ушкоджень під час подій на Майдані в 2013-2014 роках надходять практично щодня протягом трьох років. І з 20 листопада ми не зможемо реєструвати та розслідувати нові справи. Створюється велика загроза для гальмування розслідування і тих справ, які вже були відкриті Генпрокуратурою. Ми втрачаємо повноваження, і вони  повинні були перейти до ДБР, та ДБР по факту ще не працює», — розповів Горбатюк.

Нагадаємо, що Державне бюро розслідувань очолив Роман Труба.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+