Слухати

З Нацагентства з питань запобігання корупції почали звільнятися люди, — Соломатіна

20 листопада 2017 - 21:44
За словами керівниці Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна це відбувається, зокрема, через низькі зарплати
З Нацагентства з питань запобігання корупції почали звільнятися люди, — Соломатіна / Новини на Громадському радіо

З Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) почали звільнятися люди. Про це в програмі Громадська Хвиля на Громадському радіо повідомила керівниця Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна.

«Керівник апарату звільнився і директор департаменту по політичним партіям, і в мене в департаменті вже звільнилася одна працівниця і вже два керівника відділу передзвонили до мене і кажуть, що також будуть звільнятися…Це ж зрозуміло, що вони, як уповноважені особи, сьогодні в цій організації, вони принижені. Як може людна за 12 000 гривень вести 30-40 перевірок?», — розповіла Соломатіна.

Нагадаємо, 14 листопада начальниця Департаменту фінансового контролю й моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна заявила, що керівництво НАЗК фальсифікувало результати перевірок нардепів.

Вона також зазначила, що під час перевірки діяльності департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя НАЗК у січні 2017 року виявила факти фальсифікацій результатів спеціальної перевірки кандидатів на посади державної служби.

Пізніше екс-член НАЗК Руслан Радецький заявив, що причиною заяви Соломатіної став її особистий конфлікт з главою НАЗК Наталією Корчак. Соломатіна це спростовує.

У НАЗК заявили, що Соломатіна з 31 жовтня не очолює департамент фінансового контролю та моніторингу способу життя Національного агентства з запобігання корупції.

Читайте також: Президент і Кабмін прагнуть перетворити НАЗК на орган для розправи над опонентами, — Дрік

Ганна Соломатіна спростувала заяву керівників Національного агентства з питань запобігання корупції про її звільнення з органу і стверджує, що вона досі є його співробітницею.

Читайте також: За багатьма напрямами роботу НАЗК провалено, — голова Громадської ради при НАЗК

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+