Слухати

Дружина Мугабе, ймовірно, залишається в Зімбабве – експерт Олексій Мішин

21 листопада 2017 - 10:00
Дружина президента Зімбабве, ймовірно, не залишила територію країни, як про це повідомляли раніше
 Дружина Мугабе, ймовірно, залишається в Зімбабве – експерт Олексій Мішин / Новини на Громадському радіо

Дружина президента Зімбабве Грейс, можливо, не залишила територію країни і перебуває разом зі своїм чоловіком.

Про це заявив в ефірі Громадського радіо експерт з питань Африки та Близького Сходу Олексій Мішин 21 листопада.

«Роберт Мугабе зараз веде торги з військовими щодо свого майбутнього і намагається отримати від військових гарантії щодо власної недоторканості, майна  і також недоторканості дружини Грейс. Вона також хотіла отримати владу і стати президентом країни. Немає прямих доказів, але є припущення, що Грейс Мугабе відстоює інтереси ПАР в Зімбабве», — розповів Олексій Мішин.

За його словами, протягом останніх 20-ти років у своєму розвитку  Зімбабве орієнтується на Китай.

«Зараз Пекін є головним торгівельним партнером Африки. Тут наявні значні економічні інтереси китайців, пов’язані зі сферою видобутку мінеральної сировини. Довгий час Мугабе черпав з Китаю певне натхнення для розбудови своєї партії. І вона намагалась скопіювати те, що було в Китаї».

Мішин додає, що на політичне життя країни впливають армія та спецслужби. Під час боротьби за незалежність у 80-роках саме вони зачистили політичне поле країни. І сьогодні для президента Мугабе основне завдання – домовитися із військовими.

Раніше повідомляли про те, що після захоплення влади військовими Грейс покинула  територію країни і перебуває в Намібії або ПАР.

Нагадаємо, після того як військові захопили владу в Зімбабве, що вони самі заперечують, президент Зімбабве поклявся залишитися на посаді президента. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+