Слухати

«Губернатор» Севастополя включений до санкційного списку ЄС

21 листопада 2017 - 13:07
Дмитро Овсянніков не матиме доступу до банківської системи ЄС, йому заборонено в'їзд на територію Євросоюзу
 «Губернатор» Севастополя включений до санкційного списку ЄС / Новини на Громадському радіо

Європейський Союз включив до санкційного списку «губернатора» Севастополя Дмитра Овсяннікова.

Відповідне рішення опубліковано в Офіційному журналі ЄС.

«Після організації Росією виборів губернатора у незаконно анексованому місті Севастополь 10 вересня 2017 року Рада вважає, що до списку осіб, організацій та органів, проти яких введено обмежувальні заходи, як зазначено в додатку до положення (ЄС) N269/2014, слід додати одну людину», — йдеться в журналі.

У документі вказано, що Овсяннікову заборонили в’їзд на територію ЄС і закрили доступ до банківської системи Євросоюзу. В обґрунтуванні рішення зазначено, що Овсянніков був обраний «губернатором Севастополя» на виборах 10 вересня 2017.

Також у ЄС зазначають, що в 2017 році Овсянніков робив публічні заяви на підтримку анексії Росією Криму.

Нагадаємо, що Євросоюз продовжив на півроку санкції проти 149 фізичних та 38 юридичних осіб з РФ, які причетні до порушення територіальної цілісності України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+