Слухати

Парламенти 14 країн визнали Голодомор геноцидом українського народу  / Новини на Громадському радіо

Парламенти 14 країн визнали Голодомор геноцидом українського народу

21 листопада 2017 - 17:26
На регіональному рівні відповідні рішення були затверджені в Аргентині, Бразилії, Великобританії, Іспанії, Італії та США

Голодомор в Україні у 1932-1933 роках визнано геноцидом українського народу на парламентському рівні в 14 країнах світу. Про це інформує «УНН» з посиланням на прес-службу МЗС України.

Зазначається, що таке рішення прийняли, зокрема, парламенти Грузії, Латвії, Литви, Естонії, Польщі, Угорщини, Колумбії, Мексики, Еквадору, Парагваю.

За даними МЗС, на парламентському і регіональному рівнях Голодомор був визнаний геноцидом в Австралії, Канаді та Португалії.

Також у МЗС зазначили, що на регіональному рівні відповідні рішення були затверджені в Аргентині, Бразилії, Великобританії, Іспанії, Італії та США

Водночас у відомстві зауважили, що законодавчими органами Іспанії, Франції, Чилі, Чехії, Словаччини, Андорри, Аргентини і Мексики були прийняті резолюції щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, Сполучені Штати опублікували звернення до річниці Голодомору.

Крім того, у центрі Парижа відбулася акція зі вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+