Слухати

СБУ видворить з України російського журналіста Петрашевича / Новини на Громадському радіо

СБУ видворить з України російського журналіста Петрашевича

21 листопада 2017 - 14:50
За даними СБУ, він працював на «Федеральное агентство новостей», «rusvesna.su», «riafan.ru»

Служба безпеки України прийняла рішення про примусове повернення до РФ російського журналіста Ігоря Петрашевича. Також йому заборонили в’їзд до України на 3 роки. Про це повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.

«У рамках протидії гібридній війні держави-агресора в інформаційній сфері та локалізації потенційних загроз, а також у зв’язку з тим, що діяльність росіянина суперечить інтересам забезпечення національної безпеки України, її суверенітету, територіальної цілісності і конституційного ладу, 21 листопада 2017 року Ігоря Петрашевича буде примусово повернуто на територію РФ із забороною в’їзду до України терміном на три роки», – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

За даними СБУ, громадянин РФ працював в Україні на російські ЗМІ (зокрема «Федеральное агентство новостей», «rusvesna.su», «riafan.ru») і на замовлення редакцій готував упереджені матеріали про ситуацію в Україні. 


 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+