Слухати

Шевченківський суд відмовив у розгляді позову до Соломатіної, — НАЗК

21 листопада 2017 - 11:12 68
Згідно з повідомленням НАЗК, підставою для відмови в розгляді позову стала територіальна непідсудність позову Шевченківському райсуду

Шевченківський районний суд міста Києва ухвалою від 17 листопада 2017 року повернув позовну заяву НАЗК про захист ділової репутації, подану до Ганни Соломатіної. Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАЗК.

Згідно з даними НАЗК, підставою для відмови в розгляді позову стала територіальна непідсудність позову Шевченківському райсуду, оскільки Соломатіна проживає в Голосіївському районі.  

Однак, як зауважують у агентстві, вулиця Паньківська, на якій проживає колишня співробітниця Національного агентства Ганна Соломатіна, належить до Шевченківського району міста Києва.

Так, у НАЗК вважають, що Шевченківський районний суд знайшов формальний привід для того, щоб не приймати до розгляду позовну заяву до Ганни Соломатіної.

Також у агентстві заявили про незмінність обраного курсу та рішучий намір надати Ганні Соломатіній можливість довести достовірність її тверджень у суді.

Нагадаємо, 14 листопада начальниця Департаменту фінансового контролю й моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна заявила, що керівництво НАЗК фальсифікувало результатів перевірок нардепів.

Вона також зазначила, що під час перевірки діяльності департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя НАЗК у січні 2017 року виявила факти фальсифікацій результатів спеціальної перевірки кандидатів на посади державної служби.

У НАЗК заявили, що Соломатіна з 31 жовтня не очолює департамент фінансового контролю та моніторингу способу життя Національного агентства з запобігання корупції.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+