Слухати

Шевченківський суд відмовив у розгляді позову до Соломатіної, — НАЗК

21 листопада 2017 - 11:12
Згідно з повідомленням НАЗК, підставою для відмови в розгляді позову стала територіальна непідсудність позову Шевченківському райсуду
Шевченківський суд відмовив у розгляді позову до Соломатіної, — НАЗК / Новини на Громадському радіо

Шевченківський районний суд міста Києва ухвалою від 17 листопада 2017 року повернув позовну заяву НАЗК про захист ділової репутації, подану до Ганни Соломатіної. Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАЗК.

Згідно з даними НАЗК, підставою для відмови в розгляді позову стала територіальна непідсудність позову Шевченківському райсуду, оскільки Соломатіна проживає в Голосіївському районі.  

Однак, як зауважують у агентстві, вулиця Паньківська, на якій проживає колишня співробітниця Національного агентства Ганна Соломатіна, належить до Шевченківського району міста Києва.

Так, у НАЗК вважають, що Шевченківський районний суд знайшов формальний привід для того, щоб не приймати до розгляду позовну заяву до Ганни Соломатіної.

Також у агентстві заявили про незмінність обраного курсу та рішучий намір надати Ганні Соломатіній можливість довести достовірність її тверджень у суді.

Нагадаємо, 14 листопада начальниця Департаменту фінансового контролю й моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна заявила, що керівництво НАЗК фальсифікувало результатів перевірок нардепів.

Вона також зазначила, що під час перевірки діяльності департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя НАЗК у січні 2017 року виявила факти фальсифікацій результатів спеціальної перевірки кандидатів на посади державної служби.

У НАЗК заявили, що Соломатіна з 31 жовтня не очолює департамент фінансового контролю та моніторингу способу життя Національного агентства з запобігання корупції.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+