Слухати

Сьогодні Порошенко підпише закон, який прирівняє учасників Революції Гідності до учасників АТО

21 листопада 2017 - 10:32
21 листопада Президент України Петро Порошенко підпише закон, за яким учасникам Революції Гідності буде надано статус учасників бойових дій
Сьогодні Порошенко підпише закон, який прирівняє учасників Революції Гідності до учасників АТО / Новини на Громадському радіо

Президент України підпише закон, який прирівнює учасників Революції гідності до учасників АТО.

Про це він заявив сьогодні під час виступу з нагоди Дня десантника і Дня гідності і свободи в Україні.  

«Учасники Революції Гідності робили те ж саме, що бійці на фронті. Вони стали першими добровольцями.Тим, хто на барикадах Майдану отримав поранення або втратив здоров’я відтепер надається статус учасників бойових дій. Відповідний закон Верховна Рада прийняла минулого тижня, а сьогодні я його підпишу. І думаю, що такий крок підтримає і все українське суспільство та українських воїнів, які захищають Україну від російської агресії», — сказав Порошенко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+