Слухати

Сьогодні Порошенко підпише закон, який прирівняє учасників Революції Гідності до учасників АТО

21 листопада 2017 - 10:32 83
21 листопада Президент України Петро Порошенко підпише закон, за яким учасникам Революції Гідності буде надано статус учасників бойових дій

Президент України підпише закон, який прирівнює учасників Революції гідності до учасників АТО.

Про це він заявив сьогодні під час виступу з нагоди Дня десантника і Дня гідності і свободи в Україні.  

«Учасники Революції Гідності робили те ж саме, що бійці на фронті. Вони стали першими добровольцями.Тим, хто на барикадах Майдану отримав поранення або втратив здоров’я відтепер надається статус учасників бойових дій. Відповідний закон Верховна Рада прийняла минулого тижня, а сьогодні я його підпишу. І думаю, що такий крок підтримає і все українське суспільство та українських воїнів, які захищають Україну від російської агресії», — сказав Порошенко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+