Слухати

У Києві сквер Косіора перейменували на честь полководця УНР

21 листопада 2017 - 13:37
З 21 листопада сквер Косіора носитиме ім’я полководця Болбочана
КМДА // 5.ua

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати перейменували сквер імені Косіора на вулиці Січових Стрільців.Тепер зелена зона носитиме ім’я Петра Болбочана.

Про це повідомляє повідомляє прес-служба Київрада.

Рішення про перейменування скверу підтримали 85 депутатів.

«Громадське обговорення відповідного перейменування проходило з 1 березня до 1 травня 2017 року на єдиному веб-порталі територіальної громади міста в спеціальні рубриці Е-Місто. До голосування долучилися 375 громадян, з них зміну назви підтримали 78%, тобто 294 особи», — йдеться в повідомленні.

Петро Болбочан – видатний український воєначальник, який увійшов у історію як один з найкращих полководців УНР. Він стояв біля витоків української армії у революційному 1917 р., коли став командиром Республіканського полку, а вже в наступних роках його популярність, як командира найбільш боєздатного і дисциплінованого з’єднання української армії – Запорізького корпусу, досягла своєї вершини.  1918 року Болбочан сформував Республіканський курінь. Він взяв участь у придушенні січневого заколоту більшовиків та в обороні Києва від Муравйова.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+