Слухати

У Києві сквер Косіора перейменували на честь полководця УНР

21 листопада 2017 - 13:37
З 21 листопада сквер Косіора носитиме ім’я полководця Болбочана
У Києві сквер Косіора перейменували на честь полководця УНР / Новини на Громадському радіо

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати перейменували сквер імені Косіора на вулиці Січових Стрільців.Тепер зелена зона носитиме ім’я Петра Болбочана.

Про це повідомляє повідомляє прес-служба Київрада.

Рішення про перейменування скверу підтримали 85 депутатів.

«Громадське обговорення відповідного перейменування проходило з 1 березня до 1 травня 2017 року на єдиному веб-порталі територіальної громади міста в спеціальні рубриці Е-Місто. До голосування долучилися 375 громадян, з них зміну назви підтримали 78%, тобто 294 особи», — йдеться в повідомленні.

Петро Болбочан – видатний український воєначальник, який увійшов у історію як один з найкращих полководців УНР. Він стояв біля витоків української армії у революційному 1917 р., коли став командиром Республіканського полку, а вже в наступних роках його популярність, як командира найбільш боєздатного і дисциплінованого з’єднання української армії – Запорізького корпусу, досягла своєї вершини.  1918 року Болбочан сформував Республіканський курінь. Він взяв участь у придушенні січневого заколоту більшовиків та в обороні Києва від Муравйова.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+