Слухати

З 21 листопада десантники одягатимуть замість блакитних темно-бордові берети

21 листопада 2017 - 10:18
З 21 листопада українські десантники змінили блакитні берети на головні убори темно-бордового кольору
З 21 листопада десантники одягатимуть замість блакитних темно-бордові берети / Новини на Громадському радіо

З 21 листопада, в перший День десантника України, десантники змінили блакитні берети на головні убори темно-бордового кольору.

Про це під час виступу з нагоди свята повідомив президент України Петро Порошенко, повідмоляє телеканал »112 Україна».

«Хіба хтось з нас ще не розуміє, що легендарне десантне братство, символами якого вважалися блакитний берет і тельник, були розстріляні російськими заїдами під Слов’янськом, в донецькому аеропорту, біля Іловайська , біля Дебальцевого. Що б відповіли на це питання 469 вбитих українських десантників, якщо б могли тільки воскреснути? З сьогоднішнього дня моїм рішенням кольором української десанту стає темно-бордовий. Це колір крові десантників, пролитої в боях за Україну», – наголосив Порошенко.

Він зазначив, що бордові берети для ідентифікації своїх десантників використовує 59 країн світу, 19 з яких — це країни-члени НАТО.

«Таким чином ми впроваджуємо ще один стандарт Північноатлантичного альянсу, до членства в якому я твердий має намір привести Україну. Отже, наказую генерал-лейтенанту Забродському провести церемонію заміни беретів військовослужбовців-десантників», – додав Порошенко.

Президент також додав, що з сьогоднішнього дня Високомобільні десантні війська України змінили назву. Тепер вони називаються «Десантно-штурмовими військами Збройних сил України.

Раніше святкування в країні відбувалися 2 серпня, так як в Росії, Білорусії, Казахстані та інших країнах СНД.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+