Слухати

НАЗК: техможливості дозволяють перевірити всі декларації  за 12 годин / Новини на Громадському радіо

НАЗК: техможливості дозволяють перевірити всі декларації за 12 годин

22 листопада 2017 - 17:26
У НАЗК кажуть, що зробили всі належні і достатні дії зі свого боку щодо питання автоматичної перевірки декларацій

Модуль логічного та арифметичного контролю декларацій готовий перевірити весь масив декларацій за 12 годин. Про це повідомив член Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Серьогін під час обговорення в Комітеті Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції, передає прес-служба НАЗК

«Сам модуль автоматичної перевірки є готовий як комп’ютерний алгоритм. Він здатний перевірити весь масив декларацій на комп’ютері середньої потужності за 12 годин, тобто здійснити логічний та арифметичний контроль», — зазначив Серьогін. 

Водночас він підкреслив, що тепер НАЗК має отримати висновки щодо відповідності комплексної системи захисту інформації вимогам нормативних документів.

«Ми маємо отримати відповідь, чи цей модуль не скомпрометує всю систему захисту інформації в Єдиному державному реєстрі декларацій. А також, відповідно до встановлених в Україні процедур, ми маємо отримати висновок щодо відповідності комплексної системи захисту інформації вимогам нормативних документів в галузі захисту інформації, а це вже залежить не від Національного агентства», — пояснив член НАЗК

Нагадаємо, 14 листопада начальниця Департаменту фінансового контролю й моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна заявила, що керівництво НАЗК фальсифікувало результатів перевірок нардепів.

Вона також зазначила, що під час перевірки діяльності департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя НАЗК у січні 2017 року виявила факти фальсифікацій результатів спеціальної перевірки кандидатів на посади державної служби.

Водночас сьогодні керівниця Національного агентства з запобігання корупції Наталія Корчак заявила, що Ганна Соломатіна незаконно зберігає матеріали деяких майнових перевірок. Крім того, посадовиця  не виключила, що проти Соломатіної може бути порушене кримінальне провадження.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+