Слухати

Перша жінка-миротворець в Україні Валерія Парада отримала звання полковника (ФОТО)

22 листопада 2017 - 15:27
Валерія Парада проходила службу у штабі Тимчасових сил ООН у Південному Лівані, у складі 81-ї тактичної групи Збройних Сил України Багатонаціональних сил у Республіці Ірак та у штабі сил КФОР

23 828 869_2 003 258 696 358 650_994 737 839_o.jpg

Валерія Парада // Громадське радіо
Валерія Парада
Громадське радіо

Перша жінка-миротворець в Україні, підполковниця, Третя Секретарка Оборонної Секції Місії України при НАТО Валерія Парада отримала звання полковника. Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак під час свого виступу на Першому Жіночому Конгресі, передає кореспондентка Громадського радіо. 

Як відомо, Валерія Парада проходила службу, зокрема, у штабі Тимчасових сил ООН у Південному Лівані, у складі 81-ї тактичної групи Збройних Сил України Багатонаціональних сил у Республіці Ірак та у штабі сил КФОР.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, під час виступу на Першому Жіночому Конгресі Степан Полторак також заявив про те, що у Міноборони та ЗСУ служать 55 000 жінок, це 20% від усього війська. За його словами, на Сході України воювало 6 тисяч жінок.

Нагадаємо, сьогодні у Києві стартував Перший Жіночий Конгрес. Захід триватиме два дні – 22 та 23 листопада, в його рамках відбудеться 7 дискусійних панелей з питань посилення політичної і громадської участі жінок на різних рівнях, залучення жінок до процесу миротворчості та сектору безпеки, боротьби із гендерно обумовленим насильством, а також подолання гендерних стереотипів та посилення гендерної освіти і просвіти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+