Слухати

Президент підписав закон, яким затверджуються зміни до судового процесу

22 листопада 2017 - 16:34
22 листопада Петро Порошенко підписав закон про судову реформу
Президент підписав закон, яким затверджуються зміни до судового процесу / Новини на Громадському радіо

 Петро Порошенко підписав закон, який вносить зміни до  процесуальних кодексів та інших законодавчих актів, що запроваджує нові правила судового процесу.

Про це йдеться на сайті глави держави.

Законом запроваджуються нові правила судового процесу в цивільному, господарському, адміністративному судочинстві, а також вносяться деякі зміни до правил кримінального процесу.

«Законопроект був розроблений Радою з питань судової реформи з урахуванням пропозицій українських та міжнародних експертів. Він покликаний привести українські правила судового процесу у відповідність із кращою європейською та міжнародною практикою», — йдеться у повідомленні.

Норми закону розширюють способи судового захисту та засоби доказування у судовому процесі.

Також передбачене запровадження системи «електронного суду», яка спростить комунікацію із судом та зменшить витрати на утримання судової системи.

3 жовтня Верховна Рада підтримала судову реформу. За законопроект 6232, який вносить зміни до Господарського процесуального, Цивільного процесуального кодексів, Кодексу про адміністративне судочинство України та інших законодавчих актів проголосували 234 народних депутати.

Вже наступного дня у Раді зареєстрували проект про скасування судової реформи. Депутати Ради не підтримали скасування судової і пенсійної реформи.

Голова Ради Андрій Парубій 31 жовтня передав на підпис президенту закон щодо проведення судової реформи.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+