Слухати

На Сході України воювало 6 тисяч жінок – Полторак

22 листопада 2017 - 14:12
За час війни троє жінок загинуло
На Сході України воювало 6 тисяч жінок – Полторак / Новини на Громадському радіо

За час ведення бойових дій  на Сході України в АТО брало участь 6 тисяч жінок. Троє з них загинуло.

 Про це заявив Міністр оборони Степан Полторак  під час першого Українського жіночого форуму 22 листопада в Києві.

Також під час конгресу перша віце-спікерка Верховної Ради України Ірина Геращенко вказує на недотримання гендерної рівності у Збройних силах України.

«На посадах у ЗСУ сьогодні 22 тисячі 771 жінка. На офіцерських посадах – 3 тисячі 916 жінок. Є 43 жінки-полковники і ні одної жінки-генерала», — наголосила Геращенко.

Як повідомляло Громадське радіо, 75% жінок, які є держслужбовицями, не займають керівних посад.

Кореспондентка Громадського радіо Наталя Роп розповіла, що сьогодні в рамках Жіночого конгресу також має відбутися дискусія про роль жінок у миротворчому процесі. 

Зазначимо, що Жіночий конгрес триватиме два дні – 22 та 23 листопада, в його рамках відбудеться 7 дискусійних панелей з питань посилення політичної і громадської участі жінок на різних рівнях, залучення жінок до процесу миротворчості та сектору безпеки, боротьби із гендерно обумовленим насильством, а також подолання гендерних стереотипів та посилення гендерної освіти і просвіти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+