Слухати

Так звані «ДНР» і «ЛНР», ймовірно, планують об’єднати– соціолог / Новини на Громадському радіо

Так звані «ДНР» і «ЛНР», ймовірно, планують об'єднати– соціолог

22 листопада 2017 - 12:47
Наявність людей без розпізнавальних знаків в Луганську та контроль ними адмінбудівель пов'язані з тим, що, ймовірно, планується об'єднання так званих «ЛНР» і «ДНР»

Всі адміністративні будівлі в Луганську контролюються людьми без розпізнавальних знаків. Керівник соціологічної групи SocioLab GroupІгор Акімов пов’язує це з тим, що планується об’єднання так званих «ЛНР» і «ДНР».

Про це він розповів Громадському радіо 22 листопада.

«Ситуація в місті залишається напруженою. Всі адміністративні будівлі знаходяться під контролем людьми, що не мають розпізнавальних знаків. Деякі люди залишили територію Луганська. Люди хвилюються за свою безпеку», — зазначив він.

Ігор Акімов пов’язує ці події з тим, що між Путіним та лідерами так званої «ЛНР» і «ДНР» тиждень тому відбулася зустріч, під час якої обговорили подальшу долю так званих республік.
«Не пройшло тижня, як все місто за кримським сценарієм було заблоковано. Діючому керівництву так званої ЛНР надали час для прийняття рішення. Ці всі події я пов’язую  з певним указом, який призвів би до об’єднання так званих республік. Таку об’єднану республіку,  з однієї сторони можна буде віддати Україні або використовувати ще певний час в політичних цілях».

Нагадаємо, що в Кремлі заявили, що повідомлення в РБК  «про підтримку певних політичних сил» в проголошеної ЛНР не відповідає дійсності.

Як повідомлялося раніше, вранці 21 листопада в центрі окупованого Луганська озброєні люди без розпізнавальних знаків оточили так зване «МВС ЛНР».

Згодом ватажок незаконного збройного формування «ЛНР» Ігор Плотницкий заявив про те, що ця ситуація пов’язана з «законним» відстороненням колишнього «глави» так званого «МВС ЛНР» Ігоря Корнета.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+