Слухати

Вибухівка на бортах українських літаків: з’явились деталі про перевірку в Стамбулі / Новини на Громадському радіо

Вибухівка на бортах українських літаків: з’явились деталі про перевірку в Стамбулі

22 листопада 2017 - 17:40
Повідомлення про мінування стосується літаків МАУ рейсів 714 та 718 із сполученням Стамбул — Київ та Стамбул — Одеса

Заступник керівника прес-служби авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» Максим Арсланов розповів Громадському радіо деталі щодо повідомлення про мінування двох літаків МАУ.

«В контактний центр МАУ поступив дзвінок з інформацією про можливу загрозу безпеки рейсів. Мова йде про рейси 714 та 718. Відповідно інформація була одразу передана в Туреччину і у зв’язку з цим зараз проводять додаткові міри безпеки та додаткові перевірки літаків», — сказав Арсланов.

Заступник керівника прес-служби додав, що інформація надійшла, коли відбувалась посадка на рейс 714.

«Посадку зупинили. Всіх пасажирів евакуювали в пасажирський термінал. І на даний час перевіряється повідомлення про можливу загрозу для наших рейсів та пасажирів», — додав Арсланов.

Наразі затримка рейсів становить більше, ніж дві години.

Як повідомляє Громадське радіо, в аеропорту Стамбула перевіряють інформацію про бомби на борту двох українських літаків.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+