Слухати

ЗМІ: вперше за довгий час українські військовополонені у «ЛНР» поговорили з рідними (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

ЗМІ: вперше за довгий час українські військовополонені у «ЛНР» поговорили з рідними (ВІДЕО)

22 листопада 2017 - 19:43
Відповідне відео оприлюднила російська «Нова газета»

 

 

Українські військовополонені у «ЛНР» поговорили з рідними по телефону. Про це йдеться у відео, оприлюдненому «Новою газетою».

«Після телефонної розмови з президентом Росії глава самопроголошеної «ЛНР» Ігор Плотницький розпорядився дати можливість українським військовополоненим поговорити з членами їх сімей по телефону», — сказано у повідомленні.

Так, Олег Гладкий, Анатолій Кучер, Владислав Лактіонов, Олег Якунін, Олександр Іщук, Валентин Богдан, Артем Кріна вперше за багато місяців почули голоси рідних. Всі вони сподіваються, що незабаром обміняють відповідно до Мінської домовленостями.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+