Слухати

Держкіно заборонить «Сватів», якщо Добронравова внесуть до чорного списку

23 листопада 2017 - 19:02
Наразі Федір Добронравов не входить до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України

«Держкіно» заборонить «Сватів», як тільки актора Федора Добронравова внесуть до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України. 

Про у коментарі для Громадського радіо повідомив перший заступник голови Державного агентства України з питань кіно Сергій Неретін.

«СБУ визначає, кого пускати в країну, а кого не пускати. На основі документів СБУ формується перелік заборонених осіб, який оприлюднюється на офіційному сайті Мінкультури. Якщо там станом на зараз вже з’явилося прізвище Добронравова, то вважайте, що вже завтра ми анулюємо всі прокатні посвідчення», — сказав він.

У СБУ зауважили, що відповідний список формує саме Мінкульт.

«Список формує саме Мінкульт, а не ми. Ми приймаємо рішення і передаємо їм постанову про те, що ми заборонили в’їзд з формулюванням, що він наносить шкоду національній безпеці. А далі вже – вписувати в список чи не вписувати, це вже рішення Мінкульту», — повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.

Вона не зазначила, чи відповідна інформація щодо Добронравова вже була подана до Мінкультури, проте зауважила: «Зазвичай передаємо відповідно до процедури».  

Як стало відомо Громадському радіо, наразі Федір Добронравов не входить до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

Нагадаємо, вчора СБУ прийняла рішення про заборону в’їзду в Україну терміном на три роки громадянину РФ, актору Федору Добронравову.

Співробітники спецслужби задокументували, що росіянин неодноразово дозволяв собі антиукраїнські публічні заяви, в яких, зокрема, підтримував анексію Криму Росією.

Правоохоронці також зафіксували численні відвідування Добронравовим тимчасово анексованого півострова з порушенням порядку, встановленого Законом України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+