Слухати

Для морської піхоти у Маріуполі зведуть військове містечко, — Жебрівський (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Для морської піхоти у Маріуполі зведуть військове містечко, — Жебрівський (ВІДЕО)

23 листопада 2017 - 15:49
Будівництво обійдеться в майже 70 мільйонів гривень

У Маріуполі побудують військове містечко для морської піхоти. Про це «Військовому телебаченню України» повідомив очільник Донецької ВЦА Павло Жебрівський.

«На наступний рік ми запланували по морській піхоті, яка розташована у Маріуполі, будувати таке військове містечко…У нас ще на постійній дислокації знаходиться 81 десантно-штурмових військ. І я думаю, що ми з командирами також (…) намітимо план і (…) почнемо розбудовувати військове містечко», — сказав посадовець.

За його словами, будівництво обійдеться приблизно у 70 мільйонів гривень.

«По 17,5 мільйонів гривень буде виділено Донецькою ВЦА і Маріупольською міською радою. Плюс, таку ж суму має виділити Міністерство оборони України. Таким чином, на 70 мільйонів гривень ми маємо збудувати хороше військове містечко для морської піхоти», — пояснив очільник Донецьокї ВЦА.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+