Слухати

Медведчук розповів, коли можливо відбудеться обмін полоненими

23 листопада 2017 - 14:47
Ситуація в таких званій «ЛНР» не може завадити обміну
Медведчук розповів, коли можливо відбудеться обмін полоненими / Новини на Громадському радіо

Розкол серед очліьників так званої «ЛНР» не завадять обміну полоненими, заявив лідер руху «Український вибір» Віктор Медведчук.

Про це повідомляє «Комсомольська правда в Україні».

Медведчук говорив иза обмін полоненими перед президентом Росії і своїм кумом Володимиром Путіним – але не може сказати, коли точно відбудеться обмін.

«Про Новий рік і різдвяні свята я заявляв, звертаючись із проханням до президента РФ. Можливо, представники ОРДО і ОРЛО будуть готові вже наступного тижня провести обмін. Українська сторона так швидко не встигне», – сказав він.

«По-перше, йдеться про велику кількість людей, по-друге, процесуальне очищення, згідно з українським законодавством, у нас набагато складніше», – пояснив Медведчук і додав, що робиться все можливе для того, щоб новорічні та різдвяні свята полонені зустріли з рідними.

Медведчук додав, що списки на обмін узгоджено остаточно: «Відповідно до першого етапу обміну ми плануємо 74 людини повернути в Україну і 306 осіб передати в ОРДО-ОРЛО».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+