Слухати

Йоганн Ган: експорт з України до ЄС зріс за 3 квартали більше, ніж за весь 2016 рік / Новини на Громадському радіо

Йоганн Ган: експорт з України до ЄС зріс за 3 квартали більше, ніж за весь 2016 рік

23 листопада 2017 - 12:19
Комісар з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Ган назвав збільшення експорту з України за три квартали 2017 року «величезним прогресом»

Комісар з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганн Ган повідомив, що експорт з України до країн ЄС за три квартали 2017 року зріс на 28% у порівнянні з цифрами експорту за весь минулий рік.

Пан Ган назвав це «величезним прогресом», повідомляє з Брюсселю кореспондент Громадського радіо.

Зокрема пан Ган сказав:

«В Україні лише за три квартали 2017 року лише експорт, у порівнянні до цілого 2016 року, зріс на 28%. І Україна лише на початку використання цього потенціалу і ми уже бачимо цей величезний прогрес і збільшення експортних і ринкових можливостей».

Йоганн Ган спілкувався з журналістами на прес-конференції напередодні Саміту Східного партнерства ЄС, що має відбутися в Бельгії завтра. Очікується, що саміт відвідає президент України Петро Порошенко.

Єврокомісар під час зустрічі з журналістами також наголосив на стабілізаційній ролі Євросоюзу для решти країн континенту і розказав про перспективи членства в ЄС деяких країн Східного партнерства, в тому числі України.

Раніше в інтерв’ю «Європейській правді» посол Євросоюзу в Україні Хюґ Мінгареллі заявив, що Україна може втратити можливість отримати транш макрофінансової допомоги від Євросоюзу у 600 млн євро, якщо найближчим часом не виконає низку вимог.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+