Слухати

Членкиня правління НСТУ: премії по 172 800 грн затверджує Наглядова рада / Новини на Громадському радіо

Членкиня правління НСТУ: премії по 172 800 грн затверджує Наглядова рада

25 листопада 2017 - 21:52
Членкиня правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Олександра Кольцова ухилилася від прямої відповіді на питання про причини високих премій членів правління НСТУ

Членкиня правління НСТУ Олександра Кольцова розказала в ефірі Громадського радіо про порядок отримання високих премій членами правління НСТУ:

«Наші премії затверджує Наглядова рада. Ми презентуємо раді наш звіт за певний період. Це є в наших контрактах. Ми не порушуємо закон, а виконуємо свою роботу. У порівнянні з зарплатнями на ринку — наші не такі вже й високі. Мені не соромно брати премію, бо я знаю, скільки працює команда. І скільки буде вкладено наступного року власного виробництва. І оскільки Наглядова рада прийняла наші аргументи, я вважаю ці гроші заробленими». 

Олександра Кольцова відповідала на питання «за що виплатили ці премії». Водночас вона погодилась обговорити це в прямому ефірі у майбутньому.

8 листопада Наглядова рада НСТУ вирішила виплатити Кольцовій премію у розмірі трьох посадових окладів, тобто 172 800 гривень. Премії також отримали члени правління Роман Вінтонів (телевізійний псевдонім Майкл Щур), Микола Чернотицький, Родіон Ніконенко, Юрій Макаров, Інна Гребенюк. Голова правління ПАТ НСТУ Зураб Аласанія також отримав премію у розмірі трьох посадових окладів, у його випадку це 230 400 гривень.

Олександра Кольцова також додала, що з наступного тижня в регіонах відбуватиметься конкурс директорів філій НСТУ

Повний запис розмови з Олександрою Кольцовою можна послухати за посиланням.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+