Слухати

Чому знижки Black Friday в Україні нижчі, аніж у ЄС та США? / Новини на Громадському радіо

Чому знижки Black Friday в Україні нижчі, аніж у ЄС та США?

24 листопада 2017 - 09:16
Гендиректор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко розповів, чим Black Friday в Україні відрізняється від цього ж сезону розпродажів в США та ЄС

Чорна п’ятниця — це п’ятниця після Дня подяки у США. З неї починається традиційний різдвяний сезон розпродажів. Через те, що День подяки приходиться на четвертий четвер листопада, «Чорна п’ятниця» випадає в проміжок часу з 23 по 29 листопада. Появу цієї традиції в Україні прокоментував Гендиректор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко. 

«В Україні немає попиту на нові товари. Є попит на товари за хорошою ціною. Тобто для українців не принципово купляти одяг, аксесуари, взуття 2015 чи 2017 року. А в традиціях української торгівлі немає звички давати великі знижки. Бо ми ніколи не розраховуємо на об’єм продажів. Завжди ставка робилась на одиницю продажу. Шукають покупця, який придбає з рентабільністю в 200 або 300%. Тому за таких націнок ми не можемо розраховувати на такі об’єми. Цього року багато операторів та магазинів включились у цю гонку. Знижки набагато менші. Це 20-25%. У США чи Німеччині — 50%. І коли ми бачимо до 70% знижки великими літерами, там же внизу написано «до». Це маркетинговий хід. 70% знижки на дуже маленьку кількість речей, а загалом 20-25%», -  розповів в ефірі Громадського радіо Олексій Дорошенко. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+