Слухати

Генпрокурор назвав ім’я людини, яка пропонувала хабар НАБУ  / Новини на Громадському радіо

Генпрокурор назвав ім'я людини, яка пропонувала хабар НАБУ

24 листопада 2017 - 13:06
Хабар у 800 мільйонів доларів детективам НАБУ пропонував відомий одеський контрабандист Вадим Альперін

Про це повідомив у Facebook генеральний прокурор Юрій Луценко.

«На початку листопада заявою НАБУ про пропонування хабаря керівнику головного підрозділу детективів НАБУ 
ГСУ ГПУ зареєструвала провадження, в рамках якого зафіксовано пропозицію відомого одеського контрабандиста Альперіна виплатити 800 тис дол за зняття арешту на рахунки підконтрольних йому підприємств у 450 млн гривень», -йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро спільно з ГПУ викрили особу, яка пропонувала співробітнику НАБУ 800 тисяч доларів хабара за припинення розслідування кримінального провадження, у якому накладено арешт на близько 450 мільйонів гривень, підконтрольних викритій особі підприємств. Арештовані гроші належать двом десяткам одеських компаній-імпортерів, які контролює один із найвідоміших контрабандистів України. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+