Слухати

Плотницький подав у «відставку» за станом здоров’я / Новини на Громадському радіо

Плотницький подав у «відставку» за станом здоров’я

24 листопада 2017 - 19:01
Про це заявив один з ватажків так званої «ЛНР» Леонід Пасічник

Сьогодні, 24 листопада, Ігор Плотницький подав у «відставку» за станом здоров’я

Про це заявив один з ватажків так званої «ЛНР» Леонід Пасічник. Відповідна заява опублікована на підконтрольному бойовикам сайті «Луганськінформцентр».

Згідно з повідомленням, тепер Ігор Плотницький призначений уповноваженим від «Луганської народної республіки» по виконанню мінських угод.

А так званий «міністр держбезпеки «ЛНР» Леонід Пасічник став новим «виконувачем обов’язків глави» так званої «ЛНР».

Зазначимо, що 21 листопада, у центрі Луганська озброєні люди без розпізнавальних знаків оточили так зване «МВС ЛНР»

Ватажок незаконного збройного формування «ЛНР» Ігор Плотницький заявив про те, що ця ситуація пов’язана з «законним» відстороненням колишнього «очільника» так званого «МВС ЛНР» Ігоря Корнета.

Водночас Ігор Корнет «спростував інформацію про свою відставку», а також заявив про те, що бойовики нібито «припинили діяльність української ДРГ».

Пізніше моніторингова місія ОБСЄ в окупованому Луганську зафіксувала заїзд колони військових вантажівок і присутність озброєних осіб.

Так зване «Міністерство держбезпеки ДНР» повідомило, що в Луганську співробітники «МВС» так званої «республіки» разом з «МГБ ЛНР» провели спільні «контррозвідувальні» і «антидиверсійні» заходи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+