Слухати

Соломатіна оприлюднила листування з Адміністрацією президента  / Новини на Громадському радіо

Соломатіна оприлюднила листування з Адміністрацією президента

24 листопада 2017 - 13:53
Колишня керівниця Департаменту фінансового контролю Національного агентства з питань запобігання корупції Ганна Соломатіна оприлюднила листування в месенджері з чиновником АП Олексієм Горащенковим

Відповідні скріншоти вона виклала у Facebook.

«Якщо у когось ще є сумніви щодо існування куратора за НАЗК в Адміністрації Президента або сподівання, що СБУ забезпечить неупереджений розгляд справи за заявою викривачів з НАЗК, почитайте фрагменти моєї переписки у WhatsApp з Олексієм Горащенковим», — написала Ганна Соломатіна.

Вона додала, що ніхто не зацікавлений розслідувати її заяви про порушення в НАЗК та «кураторство» з боку Адміністрації президента.

«Треба скоріше починати атаку на Юлю і Рабіновича», — пише Горащенков. У відповідь на це Соломатіна відповіла, що «Рішення скасовується ухвалою суду, або окремі пункти рішення». «Потрібні серйозні результати», — додає Горащенков.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+