Слухати

Порошенко хоче запровадити відповідальність за невизнання Голодомору та Голокосту  / Новини на Громадському радіо

Порошенко хоче запровадити відповідальність за невизнання Голодомору та Голокосту

25 листопада 2017 - 16:26
Президент України заявив про те, що настав час ухвалити відповідний закон

Петро Порошенко хоче запровадити відповідальність за невизнання Голодомору та Голокосту. На його думку, настав час ухвалити відповідний закон. Про це президент заявив під  час виступу з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів.

«Не визнавати Голодомор – так само аморально, як і заперечувати Голокост. Настав час і нам самим ухвалити закон про відповідальність за невизнання цих двох безпрецедентно жахливих трагедій», — зазначив глава держави. 

При цьому, про яку саме відповідальність йтиметься президент не уточнив. 

Зазначимо, що Голодомор в Україні 19321933 років офіційно визнали геноцидом українського народу наступні держави: Австралія, Ватикан, Грузія, Еквадор, Естонія, Канада, Колумбія, Латвія, Литва, Мексика, Парагвай, Перу, Польща, Угорщина, Португалія.

Ще 9 країн в офіційних зверненнях засудили Голодомор як акт винищення людства, вчинений тоталітарним сталінським режимом або вшанували пам’ять його жертв.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+