Слухати

Путін підписав закон про статус іноземного агента для ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Путін підписав закон про статус іноземного агента для ЗМІ

25 листопада 2017 - 17:16
На російські ЗМІ, в тому числі з часткою іноземного капіталу, закон не поширюється

Президент Росії Володимир Путін підписав закон, що дозволяє наділяти іноземні засоби масової інформації статусом іноземного агента. Про це повідомляє BBC.

Як відомо, на російські ЗМІ, в тому числі з часткою іноземного капіталу, закон не поширюється.

Раніше, 15 листопада, Держдума схвалила поправки в чинне законодавство, відповідно до яких передбачається можливість визнання іноземних засобів масової інформації, що діють на території РФ, іноземними агентами. 

За словами парламентаріїв, норма про ЗМІ-іноагентах вводиться у законодавство РФ в якості відповіді на дії США щодо російських ЗМІ, а саме телеканалу RT і агентства Sputnik, передає «Інтерфакс». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+