Слухати

В Луганську закликають до об'єднання з так званою «ДНР»

25 листопада 2017 - 15:13
В Луганську поширюють листівки із закликами до об’єднання з так званою "ДНР"
В Луганську закликають до об’єднання з так званою «ДНР» / Новини на Громадському радіо

В окупованому Луганську поширюють листівки із закликами до об’єднання з так званою «ДНР».

Про це сказав заступник голови Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко в ефірі »112 Україна».

«За нашими даними, на території Луганська розповсюджуються листівки з текстом, що потрібно об’єднатися в єдину республіку», — зазначив Клименко.

Він припустив, що так людей готують до об’єднання «республік».

«Людей потихеньку готують до такого об’єднання. Наступним кроком буде розповсюдження таких закликів у ЗМІ на окупованих територіях», — вважає заступник голови ВЦА.

На думку Клименка, об’єднання вигідне Росії, адже в «республіках» різні вектори: на окупованій частині Луганщини припускають об’єднання з Україною, а в ОРДО категорично проти цього.

Також, як зазначив заступник голови ЛВЦА, таке об’єднання стане грубим порушенням мінських домовленостей, і після цього доведеться змінювати формат переговорів.

Окрім того, Клименко називає звільнення ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького і призначення замість нього Леоніда Пасічника зміною векторів впливу.

«Це зміна векторів впливу. Плотницький вважав себе людиною Суркова, Пасічник – це представник ФСБ РФ. Керувати територіями ОРЛО будуть представники ФСБ РФ через Пасічника», — зазначив він.

Клименко нагадав, що Пасічник до подій 2014 року працював у СБУ, де координував підрозділ із протидії контрабанді.

«Відомо, що він тоді підтримував як офіційні, так і неофіційні стосунки з представниками ФСБ. Саме в ті часи він і потрапив у поле зору російських спецслужб і був завербований», – вважає заступник глави обласної ВЦА.

Зараз, за його словами, проти Пасічника порушено кримінальне провадження за ч.1 ст.109 «Дії, вчинені з метою захоплення державної влади».

Нагадаємо, що ватажок так званої «ЛНР» Ігор Плотницький подав у відставку.  21 листопада, у центрі Луганська озброєні люди без розпізнавальних знаків оточили так зване «МВС ЛНР». 

Ватажок незаконного збройного формування «ЛНР» Ігор Плотницький заявив про те, що ця ситуація пов’язана з «законним» відстороненням колишнього «очільника» так званого «МВС ЛНР» Ігоря Корнета.

Водночас Ігор Корнет «спростував інформацію про свою відставку», а також заявив про те, що бойовики нібито «припинили діяльність української ДРГ».

Пізніше моніторингова місія ОБСЄ в окупованому Луганську зафіксувала заїзд колони військових вантажівок і присутність озброєних осіб.

Так зване «Міністерство держбезпеки ДНР» повідомило, що в Луганську співробітники «МВС» так званої «республіки» разом з «МГБ ЛНР» провели спільні «контррозвідувальні» і «антидиверсійні» заходи.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+