Слухати

В затриманні українців в Білорусі «руки Москви нема» – Лукашенко (ВІДЕО)

25 листопада 2017 - 10:04
Олександр Лукашенко заявив, що вони із президентом України домовилися по-тихому розібратися із затриманими в Білорусі українцями
В затриманні українців в Білорусі «руки Москви нема» – Лукашенко (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Президент Білорусі Олександр Лукашенко прокоментував ситуацію із затриманими українцями в Білорусі, яких підозрюють у шпигунстві.

Про це повідомляють Новости Беларуси (БелТА).

 

 

«Порошенко мені говорить, що йому скандал не потрібен. Я йому кажу: Петро Олексійович, він мені теж не потрібен. Я не буду тут показувати, що ми затримали українських шпигунів. Одні працювали під прикриттям дипломатів, інші – під прикриттям журналістів. Ми тихо вислали цього посольського працівника. Але якщо ви розпочнете розкручувати цю тему, кажу йому, то ми будемо змушені розкрити карти. Що сталося? Він викинув це в ЗМІ. Тоді я дав команду оприлюднити деякі факти в медіа, щоб ви розуміли, що ми не нагнітаємо обстановку. Ми показали, і людина зізналася, де працювала. Я знаю, як працюють агенти під прикриттям. Я не перший рік президентом. Вони порушили нашу домовленість. І ніякої руки Москви тут нема», — заявив Лукашенко.

Нагадаємо, 17 листопада стало відомо про затримання українського журналіста Павла Шаройка в Мінську. КДБ Білорусі заявило, що затриманий український журналіст Павло Шаройко створив агентурну мережу з білорусів та зізнався, що є кадровиком апарату української розвідки. 

Білорусь оголосила радника посольства України у Мінську Ігоря Скворцова персоною нон ґрата після затримання Шаройка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+