Слухати

Снігопади в Україну принесе циклон зі Скандинавії

26 листопада 2017 - 16:44
До України йде штормовий циклон зі Скандинавії, що принесе снігопади та зниження температури
Снігопади в Україну принесе циклон зі Скандинавії / Новини на Громадському радіо

До України йде штормовий циклон зі Скандинавії.

Про це повідомила завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова, пише Голос.

За її прогнозом, цей циклон принесе чимало неприємних погодних ситуацій.

«Територія України в ці дні буде схильна до проникнення фронтальних систем, які пов’язані з дуже великим циклоном над Скандинавією. Цей циклон принесе чимало неприємних ситуацій, він штормовий.Циклон може дістатись до території України за кілька днів до календарної зими. Він спричинить снігопади та зниження температури.», – говорить Мартазінова.

Також вона спростувала прогноз про аномально холодну зиму. Очікується, що температура в грудні, січні, лютому в нашій країні буде така ж, як і в минулому році.

«Окремі дні будуть морозними, а окремі — теплими. Тобто постійно буде змінюватися погода», — додала Вазіра Мартазінова.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+