Слухати

На Балі вдруге за тиждень відбувається виверження вулкану Агунг (ФОТО, ВІДЕО)  / Новини на Громадському радіо

На Балі вдруге за тиждень відбувається виверження вулкану Агунг (ФОТО, ВІДЕО)

26 листопада 2017 - 18:58
Висота вулканічного попелу досягла 6 кілометрів

На Балі вдруге за тиждень відбувається виверження вулкана Агунг. Зараз висота вулканічного попелу досягла 6 кілометрів. Про це повідомляє Associated Press. 

«Активність гори Агунг увійшла в фазу магматичного виверження, вона все ще вивергає попіл , але нам потрібно стежити і бути обережним щодо можливості сильного вибухового виверження», — сказав співробітник державного агентства з пом’якшення наслідків стихійних лих Геде Суантіка, передає видання.

На острові Балі через друге за тиждень виверження вулкана Агунг скасували міжнародні авіарейси. Шлейф вулканічного попелу накрив практично всю територію острівної держави, в тому числі і частину повітряного простору над міжнародним аеропортом. Хоча головний аеропорт Балі продовжує працювати, аеропорт на острові Ломбок, який знаходиться на схід від Балі, вже закритий.

Влада острова евакуює людей, що живуть ближче, ніж в 7,5 кілометра від вулкана. У тих районах, де випадає попіл, влада почала видавати мешканцям острова маски.

Зазначимо, що на відміну від інших активних вулканів Індонезії Агунг давав про себе знати лише 4 рази за всю історію. в 1963 році під час виверження вулкана загинули понад 1000 осіб.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+