Слухати

Помаранчеві будівлі: у світі проводять кампанію проти гендерного насильства / Новини на Громадському радіо

Помаранчеві будівлі: у світі проводять кампанію проти гендерного насильства

26 листопада 2017 - 08:57
Помаранчевими стають адміністративні будівлі, готелі та пам’ятники

У рамках 16 днів активізму проти насильства щодо жінок та дівчаток будівлі і статуї підсвічують помаранчевим кольором. У соціальних мережах публікують світлини з хештегом OrangeTheWorld.

ep.jpg

Одна з будівель Європарламенту у Брюсселі // twitter.com/EP_President
Одна з будівель Європарламенту у Брюсселі
twitter.com/EP_President

До кампанії приєдналися у Європейському Союзі. Помаранчевим світлом засвітилися будівлі Європейського парламенту та Європейської комісії.

«Боротьба за ліквідацію насильства щодо жінок — це боротьба, в якій мусить брати участь кожен з нас. Ми зобов’язані ставати на захист жінок, пропагуючи усвідомлення цієї несправедливості», — написав голова Європарламенту Антоніо Таяні.

Читайте також: Майже 84 тисячі людей заявили у поліцію про домашнє насильство цьогоріч

Засяяла помаранчевим і міська рада Нью-Йорка.

«Ми шануємо тих, хто виступив проти гендерного насильства, і повертаємося до майбутнього без насильства», — йдеться в акаунті мера американського міста.

Ні насильству щодо жінок кажуть і в Бразилії. Статуя Христа-Спасителя теж стала помаранчевою.

Читайте також: В кожній п’ятій українській родині існує проблема домашнього насильства, — Фонд Народонаселення ООН

Акція розпочалася 25 листопада — у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Вона триватиме до 10 грудня — Дня захисту прав людини.

«16 днів активізму у рамках кампанії проти гендерного насильства — це час, щоб активізувати дії, спрямовані на припинення насильства щодо жінок та дівчат у всьому світі. Як і в попередні роки, кольоровий апельсин буде ключовою темою, що об’єднує всі заходи, а будівлі та пам’ятки будуть освітлені та оформлені в помаранчевому кольорі, щоб привернути глобальну увагу до проблеми насильства щодо жінок та дівчат», — кажуть в ООН-Жінки. 

cristo-04_unic-riopedro-andrade-1-1024x683.jpg

Статуя Ісуса Христа у Ріо-де-Жанейро // UNIC/Pedro Andrade
Статуя Ісуса Христа у Ріо-де-Жанейро
UNIC/Pedro Andrade

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+