Слухати

Правоохоронці навідалися на «зустріч» кримінальних авторитетів: до відділку забрали понад 60 осіб (ФОТО)  / Новини на Громадському радіо

Правоохоронці навідалися на «зустріч» кримінальних авторитетів: до відділку забрали понад 60 осіб (ФОТО)

26 листопада 2017 - 21:42
Під час огляду місця події було виявлено кілька одиниць зброї

Сьогодні, 26 листопада, правоохоронці навідалися на «зустріч» кримінальних авторитетів. Всіх учасників «зустрічі», а це — понад 60 осіб — доставили до управління поліції для проведення ретельної перевірки. 

«З’ясувалося, що більшість із них мають кримінальну біографію і відбували покарання за скоєння різних злочинів у місцях позбавлення волі, тож для ретельної перевірки більше 60-ти осіб доставили до управління поліції», — розповів начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко, передає прес-служба відомства. 

Як зазначив посадовець, під час огляду місця події було виявлено кілька одиниць зброї, дозвільні документи на яку викликали підозру. Зброю вилучили для проведення експертизи.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+