Слухати

У Європі проводять акцію «Марне очікування» на підтримку українських політв’язнів (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Європі проводять акцію «Марне очікування» на підтримку українських політв’язнів (ФОТО)

26 листопада 2017 - 12:37
Акція проходить у європейських столицях

В аеропортах Бухареста та Гельсінкі активісти провели акцію «Марне очікування» на підтримку українських політичних в’язнів, утримуваних у Росії.

«За гратами в РФ перебувають близько 60 громадян України, які переслідуються за політичними мотивами. Ми їх будемо чекати стільки, скільки потрібно», — йдеться у повідомленні посольства України в Румунії.

Український посол Олександр Баньков опублікував світлину активістів, які тримають у руках портрети Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Станіслава Клиха, Романа Сущенка та інших.

Читайте також: После этапа Сенцов похудел килограммов на 15, — адвокат Дмитрий Динзе

У столиці Фінляндії Гельсінкі до акції приєднався посол України Андрій Олефіров.

dpjkxbww4aavzn9.jpg

Український посол на акції в аеропорту Гельсінкі // twitter.com/AndriiOlefirov
Український посол на акції в аеропорту Гельсінкі
twitter.com/AndriiOlefirov

Акція також запланована сьогодні у Чехії в празькому аеропорту імені Вацлава Гавела.

Читайте також: Справа Сущенка: Мосміськсуд залишив журналіста під вартою

«Марне очікування» — проект чеських правозахисників, який цього разу присвячений українським політичним в’язням, які перебувають у російських тюрмах.

Акція проходить 26 листопада у день народження Олександра Кольченка.

«Її учасники протягом всього дня зустрічатимуть пасажирів, насамперед тих, які прилітатимуть рейсами з Росії (але не тільки), з табличками, на яких будуть написані імена українських в’язнів кремля. Адже вони могли б прилетіти як до Праги, так і до інших світових столиць, але не можуть цього зробити, бо їх тримають в заручниках в Росії. Тому це — марне очікування», — пояснював посол України у Чехії Євген Перебийніс.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+