Слухати

В аеропорту «Київ» провели акцію до Дня народження Олександра Кольченка (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

В аеропорту «Київ» провели акцію до Дня народження Олександра Кольченка (ФОТО)

26 листопада 2017 - 16:02
Активісти тримали таблички з прізвищами українських політв’язнів

Близько 20 людей у столичному аеропорту «Київ» приєдналися до міжнародної ініціативи «Марне очікування» на підтримку українських політичних в’язнів, утримуваних у Росії. Акція приурочена до Дня народження українця Олександра Кольченка, якого утримують у російській в’язниці.

Акція присвячена політичним затриманим чи тим, кого переслідують за політичні мотиви у Росії та на території окупованого Криму, розповіла Громадському радіо представниця Медійної ініціативи з прав людини Поліна Бродик.

«Кількість людей, які виходять на свободу, зростає не так швидко, як кількість затриманих. Сьогоднішній день — це можливість нагадати українцям та іноземцям, які будуть в аеропорту, про те, що існує проблема і вона збільшується», — сказала учасниця акції.

Читайте також: Політв’язню Олександру Кольченку у Росії заборонили продовжувати навчання

Акція також проходить в українських містах Одесі та Львові, а також у європейських столицях Празі, Гельсінкі, Варшаві, Бухаресті.

Мама Олександра Кольченка розповіла Громадському радіо, що стан українця погіршується, він втрачає вагу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+