Слухати

МЗС: Повернення Росії у ПАРЄ суперечить міжнародному праву / Новини на Громадському радіо

МЗС: Повернення Росії у ПАРЄ суперечить міжнародному праву

27 листопада 2017 - 13:33
МЗС України вважає, що без відновлення територіальнрї цілісності країни, повернення Росії до ПАРЄ буде суперечити міжнародному праву

У Міністерстві закордонних справ України заявили, що повернення Російської Федерації до Парламентської асамблеї Ради Європи буде суперечити міжнародному праву, якщо Росія не виправить міжнародно-правові порушення. 

«Повернення Російської Федерації у Парламентську асамблею Ради Європи без виправлення міжнародно-правових порушень, відновлення територіальної цілісності України, виведення росіських військ, суперечить міжнародному праву», — зазначила речниця МЗС Мар’яна Беца у Twitter

Раніше генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд заявив, що в організації розглядають питання про скасування санкцій проти Росії, які були накладені за агресію Москви щодо України.

Таке рішення допускають через побоювання, що Росія у зв’язку з обмеженнями може вийти з цієї організації, що позбавить 140 мільйонів росіян можливість звертатися до Європейського суду з прав людини у Страсбурзі, у якому третина справ стосується РФ.

ПАРЄ позбавила делегацію Росії права голосу в січні 2015 року через агресію цієї країни проти України. З того часу російські представники чинили тиск на ПАРЄ, намагаючись домогтися скасування санкцій.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+